Casa Tururim Villa
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Deze gesitueerde in Porto Seguro Casa Tururim Villa Porto Seguro ligt op 20-minuten loopafstand van de Caraiva rivier en biedt toegang tot toeristische plekken in de omgeving.
De strand villa is op 4 km van praia de satu genesteld.
Het vakantiehuis biedt uitzicht op de tuin aan.
Casa Tururim Villa zorgt voor een comfortabel verblijf met een ingerichte kitchenette volledig uitgerust met een koelkast, een kookplaat en keukengerei. Boteco Mangaba biedt gasten Braziliaanse gerechten en ligt binnen het bereik van de|deze) strand accommodatie.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke restaurants in de buurt van Casa Tururim Villa kun je aanbevelen?
Gasten van Casa Tururim Villa kunnen eten in Casinha Gourmet restaurant, dat Braziliaanse gerechten serveert. - ❓
Hoeveel gasten kan Casa Tururim Villa ontvangen?
De accommodatiecapaciteit van Casa Tururim Villa is voor maximaal 8 personen. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Casa Tururim Villa?
Casa Tururim Villa beschikt over een complete keuken met een koelkast en keukengerei. - ❓
Biedt het vakantiehuis een mooi uitzicht?
Gasten van het vakantiehuis hebben uitzicht op de tuin.